ON-LINE JÍDELNÍČKY


Mými klienty jsou především lidé s obezitou. 

Sestavuji redukční jídelníčky pro všechny věkové kategorie, lidi s různým omezením ve stravě,  i pro diabetiky, intolerancí lepku či laktózy. Speciální dietní plány nedělám, ty by měly být vždy předány do rukou dietních sester a lékařů.

výživový styl (chcete-li dieta od slova "diet"), který vás prostřednictvím jednoduchých zásad a principů (které každý obsahuje) provede ohromnou spletí informací (slouží jako filtr) a v ideálním případě prostřednictvím konzumace vhodných potravin a vhodným způsobem udrží v té správné energetické bilanci, stejně tak jako v rovině vnímání potřeb svého těla (tzn. bude také dostatečně otevřený vašim intervencím), takový nedogmatický styl má sloužit právě jako nástroj k učení se a prevence vůči extrémním metabolickým stresorům (tj. nepřiměřené hladovění či přejídání, neodůvodněná restrikce či eliminace základních potravin, neadekvátní fyzická aktivita, atd.).

-> kvalitní potraviny - míněno zejména co nejméně technologicky zpracované a nastavené, tzn. čím přirozenější podoba a "kratší etiketa", tím obecně lépe; preferovat čerstvé potraviny před konzervovanými a polotovary; atd. 

A proto jsem tu pro Vás já, připravena sestavit Vám redukční jídelníček na míru na dobu, kterou si zvolíte. Doporučuji jídelníček minimálně na 4 týdny, protože to už je dostačující doba na to, abyste pomalu přivykli na stravovací rytmus, přípravu jednotlivých jídel a pochopili, že zdravé, pestré a vyvážené stravování není zas taková věda.

Jídelníček je podrobný, přehledný a zohledňuje i požadavky na stravu v den kdy máte aktivitu nebo jen lenošíte u televize. Zorientovat se v něm zvládne každý. K většině pokrmů jsou přidány recepty. Nebudete trávit v kuchyni hodiny složitými přípravami, protože jídla jsou rychlá a snadná na přípravu.

Z nového stravování není třeba mít strach, protože Vás určitě nenechám hladovět a nebudu Vás nutit jíst co Vám nechutná. Není ani potřeba se úplně vzdávat svých oblíbených pochoutek. I s normální a chutnou stravou můžete úspěšně hubnout. 

S jídelníčkem dostanete i nákupní seznam, který vám nakupování velmi usnadní. Nemusíte pracně vypisovat z jednotlivých pokrmů ingredience, které budete potřebovat a zároveň nebudete zbytečně utrácet. Nákupní seznam je totiž naprosto přesný a naučí vás nakupovat jen to co opravdu potřebujete.

Jídelníček si můžete mezi sebou různě střídat, snídaně, svačiny, obědy i večeře. Není nutné vždy sníst konkrétní celý den tak jak je rozepsán. Jíte na co máte zrovna chuť a o najdete v lednici. Vždy je ale nutné "vyprázdnit košík", tzn. zkonzumovat vše od snídaně až po večeři. Nezáleží však na tom zda si dáte snídani ze dne č. 1 nebo ze dne č. 5. Je jen nutné dodržovat denní příjem kcal (KJ).

Po určité době je vždy potřeba jídelníček upravit, protože vaše váha a energetický příjem se budou měnit. Po jak dlouhé době lze těžko určit dopředu. Záleží na mnoha faktorech jako je vaše váha na začátku hubnutí a váš cíl, na vašem metabolismu, na vaší psychické a fyzické kondici.

Podmínky pro sestavení jídelníčku

 • Pro správné sestavení jídelníčku je potřeba důkladně vyplnit osobní dotazník, který najdete dole na stránce.
 • Po zaslání vyplněného dotazníku a po zaplacení vybraného jídelníčku Vám bude jídelníček na míru do 14 dní poslán na email.

Na základě dotazníku sestavuji jídelníček

Vyplnění Vám zabere cca 10-30 minut :) 

Co získáte? 

 • 5 porcí jídla denně
 • U každého jídla recepty, ingredience, postupy a rady přímo v jídelníčku
 • Běžně dostupné suroviny - nemusíte kupovat žádné předražené extra potraviny.
 • Bez nutnosti suplementace - nemusíte kupovat žádné doplňky výživy.
 • výpočtový list včetně doporučeného množství makroživin, abyste si mohli v budoucnu jídelníček upravit dle svých potřeb.
 • Manuál k jídelníčku.
 • Rady a tipy pro zdravou výživu.
 • Gramáže u každého chodu - nemusím nic počítat, vše dostanu černé na bílem.
 • Dlouhodobě udržitelný - žádný drastický kalorický příjem, držím dokud nezměním své tělo.

Okamžik prosím, budete přesměrováni ...

Pokud nedojde k automatickému přesměrování, klikněte prosím zde.

 

DOMÉNY s.r.o., ABZONE s.r.o.